Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányás-hasmenés, mit csináljak?

Hányás-hasmenés, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Délután óta hányok és hasmenésem van. Idáig 8-szor hánytam és mellette hasmenésem is van. Holnap vagy már ma elmegyek az orvoshoz, csak félek, hogy hogyan menjek el, ha egyfolytában hányok. Eszegettem kekszet és folyamatosan iszogatok vizet, de minden kijön belőlem. Előfordulhat, hogy a végén a kiszáradás elkerülése miatt kórházba kerülök?
2014. jún. 2. 00:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne menj sehová, hívd ki az ügyeletet. Jobbulást!
2014. jún. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A folyadékveszteség aggasztó, ha nem tudod pótolni infúzióra van szükség. Igen elképzelhető, hogy kórházba kerülsz, ha nem javul.
2014. jún. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Esetleg az orvos nem tud valamit adni, akár injekciót amivel elkerülhető lenne a kórház?
2014. jún. 2. 01:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Infúzióhoz nem kell feltétlenül kórházba menni, otthon is rá tudnak kötni.
2014. jún. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást.
2014. jún. 2. 01:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Az infúzió csak tűzoltás, az okot is kezelni kellene. Mindenképpen orvosi vizsgálatra van szükség, nem tartható ez az állapot. Kimerül a szervezeted tartaléka, és egyéb problémák is felléphetnek.
2014. jún. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sikerült innom úgy, hogy nem jött ki, aztán eltudtam aludni és azóta nincs semmi gond. Ettől függetlenül azért ma nem megyek suliba és délután elmegyek az orvoshoz.
2014. jún. 2. 05:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!