Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szeretkezés utáni herefájdalom?

Szeretkezés utáni herefájdalom?

Figyelt kérdés

A páromnak majdnem 2 éve volt here-visszér műtétje,azután természetes fájdalmai voltak, de rá egy fél évre- egy év múlva még mindig elő-előjöttek a fájdalmai.


Ha jön egy második "menet" akkor fáj neki utána, de ha önkielégítést végez, akkor is fáj neki, ha pl 1 nap 2-szer csinálja, valamint ha "megerőlteti" magát a focin.


Volt nemrég orvosnál, megvizsgálta, azt mondta, hogy gyulladt a heréje, majd antibiotikumot ás fájdalomcsillapítót írt fel neki, már mind beszedte, de ma megint fájt neki focizás közben...


Más oldalon azt olvastam, hogy engem is kezelni kellett volna, mert a heregyulladás vmi bacitól alakul ki (amiről az orvos amúgy egy szót nem szólt)


Valakinek volt már hasonló? Mit csinált?

Úgy érzem, az orvosa nem veszi komolyan...

Én pedig eléggé aggódom.



2014. júl. 8. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Menjetek el egy nagyon jó maszek urológushoz és kérjetek vérvizsgálatot is. Jobb ha kivizsgáltatja magát és megnyugszik.

Én ugy jártam, hogy fájt a herém a sport után, utána pár napig nem aztán megint, kicsit elhuztam az időt, aztán elmentem urológushoz és a vérvétel kimutatta hogy hererákom van. De ezt most ne ugy vedd hogy nálatok is ez lesz, lehet csak heregyulladás nem reagált megfelelően az antibiotikumra bármi lehet nála, de azért vizsgáltassa ki magát.

2014. júl. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a visszér kiújulhat.
2014. aug. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elvileg nem visszer... Volt azota tobbszor dokinal

Most epp gerinc MRI-n volt multheten, azt mondta lehet a gerince miatt sugarzik le a fajdalom (?!)

2014. nov. 18. 19:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de a korai gerinc áttét miatti hátfájás tipikus hererák tünet, szóval nagyon egyetértek az előzővel, hogy ki kell vizsgáltatni. (Bár ez ennyi idő után gondolom már nem oszt, nem szoroz.)


A visszér tágulattól nem kellene fájnia szerintem, legalábbis nekem is van már több éve, és csak nagyon rikán fáj, ennyitől meg biztosan nem fájna. Aztán ki tudja, embere válogatja, van, akinek műteni kell, gondolom neki fájdalmai is vannak sűrűbben.

2015. márc. 15. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!