Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Néha fáj a jobb herém mitől...

Néha fáj a jobb herém mitől lehet?

Figyelt kérdés

Csak a jobb herém olyan mintha bele nyilalna vagy lüktetne és fokozatosan elöször kevésbé utána meg nagyon..

Voltam urológusnál megnézett anyit mondot semi bajom csak meg nyomtam.. De mitől lehet ez hogy elő jön?

Kérlek normális válaszokat adjatok



2014. jún. 14. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy átsugárzik

ha kezedbe fogod akkor is fáj? melyik érsze?

2014. jún. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amikor megfogom nem fáj semmi. Nem tudom nem hiszem hogy áétsugároznak:S apum azt mondta lehet megnyomtam de az orvosom is ezt mondja.. de ez a 3 ik..
2014. jún. 15. 00:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el egy másik urológushoz és uh-n is nézesd meg, és kérjél vérvételt is. Nem akarlak megijeszteni, de az enyém is fájt, nem egész nap csak ugy megfájdult, 1 hétig gondolkodtam, aztán elmentem urológushoz, a lényeg hererákom lett és már tulvagyok a mütéten is. Van olyan vérvétel ami a hererákot kiszüri, mert akkor megugrik egy-két érték. Biztos neked nincs ilyen problémád, de azért nézesd meg, nem fájhat, annak van akkor valami baja, ha nem is rák akkor herében van többfajta probléma, nem vagyok orvos, de ha fáj akkor nézesd meg ujra.
2014. jún. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!