Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha valaki pánikbeteg egy jó...

Ha valaki pánikbeteg egy jó szakorvos valóban tud segíteni?

Figyelt kérdés
Pár éve vagyok pánikbeteg.Szedek gyógyszert rá napi egy szemet,de nem antidepi.De valami szorongásos gyógyszer ez is.Nem mertem sehová se menni enni se ettem stb...De ez segített.Most megint úgy érzem,hogy nem segít.Nem merek egyedül elmenni másik városba minden bajom van,ha utazni kell még ha van is velem valaki.Még itthon is szorongok.
2014. júl. 10. 08:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tud segíteni az orvos, de lehet hogy nem gyógyszerezni kéne magad, inkább a lelki okát kellene megtalálni a dolognak. Szerintem saját magadat is meg tudnád gyógyítani pirulák nélkül is. Szóval pszichológus.
2014. júl. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Fogalmam nincs,hogy miért lett ez velem.Csak úgy hirtelen jött még a gyerekem születése után ki fél évvel.Sose voltam egy elnyomott szerettem a bulikat meg mindent és ezért nem értem ezt.De hiába találnám meg a lelki okát akkor is attól rettegnék mi lesz,ha rohamot kapok mikor megyek ide vagy oda folyton azon kattogok.Na meg ha egyedül vagyok.
2014. júl. 10. 08:25
 3/12 anonim ***** válasza:

én is szoktam olyeneket érezni. (lehet hogy én is páikbeteg vagyok)

egyébként azt hallottam hogy meg kell vizsgálni a pajzsmirigy et mert ha az rendellenesen működik akkor okozhat ilyen problémákat (amik egyébként mentális problémának tünnek)

2014. júl. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Van alulműködésem gyógyszert is szedek rá,de az legutóbb jó volt.Mondjuk 3 hónappal ezelőtt majd most kell mennem megint vérvételre.De a pánikbetegségem már jóval hamarabb kezdődött mint az alulműködés.Az alul működés 2 éve kezdődött.
2014. júl. 10. 08:38
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nem hat a gyógyszer, akkor el kell menni ahhoz az orvoshoz, aki felírja, akkor értelmetlen szedni. Kell helyette egy másik, nem biztos, hogy az első bejön. Emellett nem árt a pszichoterápia sem.
2014. júl. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát igazad van!El fogok menni!Remélem majd segít!
2014. júl. 10. 08:45
 7/12 anonim ***** válasza:
Uncsim is pánikbeteg lett, és neki is pajzsmirigy problémái voltak. Ezek szerint van köze a kettőnek egymáshoz. Próbáld meg a pajmirigy problémát stabilizálni másik gyógyszerrel, vagy másik orvossal.
2014. júl. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De a tsh értékem jó volt.És mikor nem volt még ezzel baj nekem akkor kezdődött.Sőt mikor tök jól voltam akkor derült ki,hogy alulműködésem van.
2014. júl. 10. 10:02
 9/12 anonim válasza:

Szia!

Ne menj pszichológushoz,próbáld ki inkább az ÉFT-t.

Megtanulható,de ha biztosra akarsz menni,menj el egy kezelésre,nem drága és biztos segít!

A neten megtalálod.

Sok sikert!

2014. júl. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne EFT-ezzél; ha beteg vagy, szakemberhez kell fordulni. Öngyógyításnál semmi sem garantálja a sikert, az időveszteség pedig kárt okoz. Ha meg hozzájuk fordulsz, ez valami szektaféle, ami lehúz, begyűjti az adataidat, nem száll le rólad, mint a hitgyüli meg főleg a szcientológusok. Elég, ha az ember megnézi a honlapjukat, látszik rajta a színvonal(talanság). Senki nem jótét lélek, a pénz vezérli őket, viszont az orvosnak ehhez megvan a szakmai háttere és ellenőrizhető.
2014. júl. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!