Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha valaki pánikbeteg egy jó...

Ha valaki pánikbeteg egy jó szakorvos valóban tud segíteni?

Figyelt kérdés
Pár éve vagyok pánikbeteg.Szedek gyógyszert rá napi egy szemet,de nem antidepi.De valami szorongásos gyógyszer ez is.Nem mertem sehová se menni enni se ettem stb...De ez segített.Most megint úgy érzem,hogy nem segít.Nem merek egyedül elmenni másik városba minden bajom van,ha utazni kell még ha van is velem valaki.Még itthon is szorongok.
2014. júl. 10. 08:15
1 2
 11/12 anonim válasza:

Nem kell lehúzni az ÉFT-t!

Egy kedves ismerősöm végzett kineziológus,ő is alkalmazza ezt a technikát!

Nagyon komoly képzésen alapul ez a gyógyítás,szakemberek végzik.

Én is próbáltam,csak saját magamnak és sok mindenben segített.Továbbra is folytatom.

Van egy letölthető könyv az Interneten,abból mindent meglehet tudni a módszerről.

Én saját tapasztalatból tudom,hogy jó,a "szektával" még nem találkoztam.

Ennyi erővel,akkor az agykontroll is egy hülyeség,pedig rengeteg embernek segít!

Szerintem mindenkinek ki kéne próbálni!

2014. júl. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a segítséget.Én úgy érzem másik gyógyszerre van szükségem és egy jó szakorvosra.Remélem tud segíteni.Mert mostanában nagyon padlón vagyok.
2014. júl. 10. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!