Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet ez rossz lelkiállapot...

Lehet ez rossz lelkiállapot miatt? Szomatikus fájdalom?

Figyelt kérdés

Ősz-tél óta nem vagyok depressziós azelőtt 3 évet depresszióban szenvedtem.


Már 2 éve szokott fájni a csípőm. Voltam többször is megvizsgáltatni orthopédián. Ott nem kaptam elegendő választ arra, hogy miért szokott úgy fájni.

Nem szokott folyton fájni.

De megfigyeltem, hogy amikor nagyon magam alatt voltam rendkívül, szinte elviselhetetlenül szokott fájni.

De aztán van amikor nagyjából jól vagyok lelkileg és hetekig vagy hónapokig nem fáj (vagy csak alig).

Tél óta jól voltam lelkileg és szinte semmi panaszom nem volt a csípőmmel.

De most megint rosszpaszba vagyok és a csípőm is eléggé fáj.

Ezért kérdezem, hogy lehet a lelkiállapotom miatt a fájdalom, vagy lehet, hogy ez rá tesz egykét lapáttal?



#depresszió #fájdalom #szomatikus fájdalom
2014. júl. 11. 22:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést, ezt nem a betegségekhez akartam írni, de a válaszokat, tovább ra is szívesen fogadom! És köszönöm.
2014. júl. 11. 23:10
 2/3 anonim válasza:
Valószínűleg a depi miatt kezdődött, de fizikai szövődményei is lehetnek szerintem.
2014. júl. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg pszichoszomatikus fájdalom. Keress egy jó pszichiátert, hátha segít.
2014. júl. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!