Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek betegség? Az...

Szerintetek betegség? Az utolsó egy évben elég szorgosan tanultam. Mindenből a maxot akartam kihozni, ez valószínű amiatt mert nem vettek fel az egyetemre. Elhatároztam hogy majd megcsinálom az OKJ s képzést és az angol nyelvvizsgát De

Figyelt kérdés

hogy itt van a nyári szünet nincs kedvem tanulni.Ez valószínű amiatt van mert egy év alatt szinte mindig tanultam.(Idegileg kifáradtam).

Járok angolt tanulni egy tanárhoz már régebb óta de akkor az volt a kifogás hogy sok mindent kell másnapra tanulni ami igaz is volt.(elég fáradt voltam).Most meg azért mert pihennék.


Megőrülök mert így sem tudok pihenni mert ideges vagyok hogy nem tanulok pedig kellene hogy felvegyenek az egyeemre.



2014. júl. 12. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem betegség. Egyszerűen kiégtél.

Nem lehet folyamatosan tanulni. Nem tudod se a szervezetedet, se az agyadat vég nélkül kihasználni. Pihenni MUSZÁJ. A legjobb megoldás erre a dologra a következő: kiszabsz magadnak egy szép hosszú időszakot, amíg most pihenhetsz. Legyen pl. egy hónap. Ez hosszúnak tűnik, de hidd el, szükséged van rá. Addig ne tanulj. Egy hónap pihenés után meglátod, hogy sokkal-sokkal könnyebben fog minden menni.

2014. júl. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hallgass az elsőre, küld szabadságra az agyad, hogy ősszel működőképes legyen.
2014. júl. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én most végzek az egyetemmel, majd decemberben lesz a záróvizsga. Elhatároztam, hogy nyáron már elkezdek készülni rá, meg megcsinálom hamar a szakdogámat is, de még mindig nem álltam neki amióta letudtam a vizsgaidőszakot. Egyszerűen nincs kedvem tanulni, megcsömörlöttem egy időre. Úgyhogy most pihenek, egy kicsit, csinálom azokat a dolgokat amiket suliidőben nem tudtam (pl végre elolvasom a félretett könyveimet). Augusztustól megyek szakmai gyakorlatra, addig hallani se akarok a tanulásról.

Szerintem te is pihenj most egy hónapot legalább, utána sokkal jobban tudsz majd készülni az egyetemre!

2014. júl. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!