Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elkopott a jobb csípőm nem...

Mi a fene kérdése:

Elkopott a jobb csípőm nem szerettem volna műttetni, izotópos feltöltést csináltttam, de csak annyival lett jobb, ha fekszem nem fáj. Porcerősítőt, fájdalomcsillapítót szedek napi egy Diclacot és izomlazítót. Meddig lehet igy, vállaljam-e a műtétet?

Figyelt kérdés
Milyen hagyományos kezelést tudnátok,sikerült-e valakinek a feltöltés ?Gyógytornász, csontkovács Kecskeméten vagy környékén ?

#gyógytornász #csontkovács #izotópos feltöltés #csipőprotzésis
2014. júl. 12. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem vállald a műtétet. A napi egy Diclac már nem vicc.

Különben a csípőműtét mellé már gyomorfekélyt is kezeltethetsz majd. :(

2014. júl. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy a Diclac ilyen veszélyes, családi okok miatt halogatom a műtétet, de mostmár komolyan veszem.
2014. júl. 13. 12:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én Orosházán vagyok Csontkovács, az én javaslatom az hogy ha nem szeretnéd a műtétet akkor ne műttesd meg. Ajánlok egy kúrát ami másnál bevált csípő protézis műtétre volt kiírva (3 évre kapott időpontot), Szabó Gyuri bácsi a Bükki füvesember mondta neki hogy egyen meg naponta 20 gramm étkezési zselatint rendesen elkészítve (esetleg kicsit ízesítve) ebből egy diónyit vegyen ki törje össze kevés forróvízzel és masszírozza be a fájdalmas területbe. Ez a kúra kitartást igényel, 6 hónapig kell csinálni legalább, az illetőnél akinek ajánlották 4-5 hónap alatt hozott javulást, teljesen elmúlt a fájdalma. A lényege hogy a zselatin beépül és újra képezi a porcot. De ehhez idő és kitartás kell.

A gyógyszer valóban nem tesz jót a gyomornak, lényeges hogy ne éhgyomorra vegye be az ember. Esetleg érdemes egy orvost vagy gyógyszerészt megkérdezni tudnak e ajánlani valamit ami megvédi a gyomrot.

Egy kollégám akit merek ajánlani most költözött Kecskemétre. Szilvási Attila csontkovács a telefonszáma: 06-20-3344169 .

Sok sikert a gyógyuláshoz!

2014. júl. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves soraidat a zselatin kúrát elkezdem, kitartás van bennem.A fájdalomcsillapítót gyomorvédővel, szedem a kollegádat meg fogom keresni.
2014. júl. 15. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!