Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napok óta nagyon fáj a fejem,...

Napok óta nagyon fáj a fejem, jobb oldalon, lüktet. Milyen fájdalomcsillapítót vegyek be?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem migrénes fejféjésom szokott lenni.Mivel ez "rendszeres"és nagyon erős szokott lenni én Cataflamot veszek be,mert semmi más nem jó,nem hasznél.De ha neked nem ilyen hanem úgymond eseti,és nem szedsz rá rendszeresen gyógyszert.akkor szerintem elég az algopirin,vagy valami hasonló.
2010. jan. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

algopirint én is ajánlom.

egyébként nekem akkor szokott fájni, amikor ideges vagyok vagy fronthatás van.

neked mi áll a fejfájásaid hátterében?

2010. jan. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ez a 2mindenképp:(
2010. jan. 11. 13:00
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem is nagyon fáj, napok óta és lelki eredetű, sajnos nem tudom kezelni a meglévő problémáimat :(

a gyógyszerek amúgy is csak tüneti kezelésre jók, sajnos.

régebben nagyon sokat bevettem belőlük, de most már inkább alternatív megoldást választottam. ajánlom a biomed franci levendulakrémet, amit kifejezetten fejfájásra kell használni, de nyugtató hatása is van, ha belemasszíroztad a homlokodba és az orrod alatti részbe, utána lefekszel, megpróbálsz aludni, sokkal jobban fogod magad érezni, ha felkelsz.

2010. jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!