Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki agorafóbiás pánikbeteg...

Aki agorafóbiás pánikbeteg azon tud segíteni szakorvos és gyógyszer?

Figyelt kérdés
Pánikbeteg vagyok és hol jó hol nem,most nagyon lent vagyok nem merek sehová se nagyon menni,utazni még mással sem félek,hogy pánikrohamot kapok.Meg szorongok is itthon is.
2014. júl. 14. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is hasonló kérdést tettem fel. Kevesen mondják, hogy a gyógyszer segít. Hisz én is szedtem, szedek gyógyszert depresszióra. Szedem, mert nem merem abbahagyni, függőséget hoz létre, ördögi kört. Szakirodalomban azt írják, feltétlenül forduljunk orvoshoz. 1 hét múlva van időpontom. Szarul vagyok, úgy érzem, nem tudom legyőzni. Erre mondják többen, hogy minden agyban dől el. Na, épp ezért a legnehezebb legyőzni. Tehát, egyénre szabott választ lehetetlen adni. Biztos a gyógyszernélküliség a jó. Viszont, ha a pánik is betegség, akkor van olyan állapot, amikor már orvos kell, ahogy egy tüdőgyulladás se múlik el magától.
2016. júl. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!