Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 20 éves vagyok külföldön...

Ne problémázz kérdése:

20 éves vagyok külföldön dolgozom és 3. napja hogy a job hereám bedagadt 2x-ese a másiknak és folytonos fájással jár a herémben és a hasfalam jobb oldalán egyaránt! Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Voltam urológián, azt mondta az orvos h napszúrás és jegeljem. Kaptam gyógyszert rá, da valami azt súgja h nagy a baj! Segítsen valaki mi lehet a baj? kemény fizikai munkát végzek mellette konditerembe is járok és szedtem danabolt is valamit fehérjét szénhidrátot amiot izületvédőt vitamint és a danabol szedésétöl követően 2-3 héttel később azt vettem észre h az ondóm banra és sárga árnyalatú mint ha véres lenne, de nem járt fájdalommal, és hogy nem e összeköthető a két eset egymással?

2014. júl. 14. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem amikor a herém megnagyobbodott, hererákot diagnosztizáltak...
2014. júl. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem amikor ilyen volt az krónikus heregyulladás volt, szerintem keress meg másik orvost!
2014. júl. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A danabol májkárosodást okozhat, emelkedhet a bilirubin a véredben, funkciókárásodást is jelentkezhet, ami kapcsolatban állhat a heregyulladással. Vérképet néztek?
2014. júl. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem néztek vérképet
2014. júl. 14. 23:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudod mi lesz ez? Heresérv. A megerőltető fizikai munka és a kondi következtében a hasfal gyenge pontján kiboltosul a béldarab, és belepréselődik a herezacskóba. Emiatt az megnagyobbodik, és fájdalmas lehet. Minél hamarabb (egy másik) orvoshoz kell menned, mert ha kizáródik a sérv, és elzáródik a vérellátása, akkor elhal a bélszakasz, és abba bele is lehet halni.
2014. júl. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!