Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Étvágytalanság, enyhe hányinge...

Étvágytalanság, enyhe hányinger, stb mitöl lehet? Bövebben lent.

Figyelt kérdés

Kb egy hete enyhe hányingerem van, nincs étvágyam, nem érzem ha éhes vagyok, nem érzem ha ettem /már amennyit tudok enni, de azt is csak magamba eröszakolom/ és intenzívebben érzem a szagokat. Ha kajára gondolok vagy kaját látok vagy csak a szagát érzem akkor rosszabbul leszek, mint alapból.

Ma voltam orvosnál, nem igazán tudott mit mondani, így hát én mondtam neki a dolgokat.

Majdnem egy hónapja stresszelek intenzíven egy bizonyos dolog miatt. Azóta érzem hogy meg akar jönni a havim. Elvileg 11.-én kellett volna megjöjjön, de ez nem para, mert mindig késni szokott csak az a fura, hogy 3 héttel elötte folyamatosan éreztem /most 1-2napja nem érzem hogy meg akarna jönni/. Azt hogy 3 hétig éreztem hogy meg akar jönni, azt betudtam annak, hogy az miatt a bizonyos dolog miatti stressz miatt így reagál a szervezetem.

Nem tudom igazából hogy mitöl lehet ez az egész. Talán vírus?

A doki írt nyugtatót /alapból is szedek/, meg étvágyjavítót. Kérdezte hogy nem lehet hogy terhes vagyok-e.. de mondtam hogy nem tartom valószinunek...söt..nem érzem magam terhesnek...........

Bocs hogy kicsit hulyén írtam, de nem muködik pár betu! :D


21/L



2014. júl. 15. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok mostanában, nekem sem tudnak mit mondani, mondjuk én szédülök is .. magnéziumhiány? próbálj vitaminokat szedni, kezdd a magnéziummal
2014. júl. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendszeresen szedek magnéziumot :/
2014. júl. 16. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted. Én is így vagyok már 3 hete. Bár ez nem azt jelenti, hogy ugyanaz a problémánk, nehogy félreértsd. Nekem pl. lehet hogy valahol góc van a szervezetemben.
2014. júl. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát..köszi a válaszokat. Közben kiderült, hogy 6-7hetes terhes vagyok.
2014. júl. 22. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!