Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az MRI kimutatja a vakbél...

Az MRI kimutatja a vakbél műtét utáni visszamaradt "dolgokat"?

Figyelt kérdés

5 éve műtöttek vakbéllel, de igazából akkor sem tudták megmondani, hogy valóban mi a bajom, de végül műtés lett belőle. Azóta folyamatosan fáj a hasam oldala. Anno mikor műtöttek és éreztem, hogy valami nem oké, természetesen többször is elmentem orvoshoz, de mindig elküldtek, hogy nincs semmi bajom, mit képzelek én, hogy én jobban tudom.

Volt aki azt mondta, hogy folyadék, volt már fonálgranolóma, de volt már vatta is. Végül belefáradtam, és elviseltem a dolgot. De most 4 napja olyan szinten fáj, és most is, hogy fogalmam sincs mit csináljak. Be van keménykedve, olyan, mintha tűvel szurkálnák. Mintha a jobb oldalt egy gumó lenne, húzódik. Ultrahangra nem kapok időpontot, min 2 hónap. Ha elmennék egy MRI vizsgálatra, többet tudnának mondani, vagy semmit nem látnának?


2014. júl. 17. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:

sajnos MRI vizsgálatra is kb 2 hónap az előjegyzés,de sokkal többet mutat mint az UH. ha egy kicsit gázosabbak a beleid akkor már rögtön árnyékolnak és az UH nem sok mindent lát.

esetleg letokolt folyadék lehet ha gumónak érzed. de az is előfordulhat, hogy összenövés van a műtéti területen.

lázad van? székleted változott?

lehet nem ártana egy labor és nézni fehérvésejtszámot és CRP-t. nem van e ott valami gyulladásos folyamat, esetleg tályog.

2014. júl. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha sürgősségire mész azonnal megcsinálják ezeket a vizsgálatokat, vagy hívd magadra a mentőt, csak így lehet elérni, hogy ne kelljen 2 hónapot várnod
2015. szept. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!