Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normális az ha valakinek...

Normális az ha valakinek vakbél műtét után megnő a hasa?

Figyelt kérdés
Barátom nagyon vékony volt, csak 64kg volt és 183cm, majd egy picit szedett fel. Max.70 kg lehetett tavaly amikor kivették a vakbelét. Nem laparoszkópiával műtötték, hanem kb. 10 centis vágást csináltak a hasán. A műtét után nagyobb lett a hasa és most 80kg. Most sem kövér, csak hasa van. Nem sörhas, soha nem sörözik mert utálja a sört. Igaz hogy egyfolytában csak zabál, de az eddig is így volt, és én is állandóan zabálok (mert azt evésnek már nem lehet mondani) és a BMI szerint alultáplált vagyok. Nem mozog valami sokat, de az eddig is igy volt. Lehet hogy eddig a vakbele miatt nem tudott hízni?

2013. szept. 13. 22:43
 1/3 anonim válasza:
szerintem előfordulhat.az én kis fiam még csak 6 éves.de egy éve mütötték őt is.és ő is jól meghizott.hasra leg inkább.
2013. szept. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ...ezek szerint van benne valami hogy a műtét miatt van ez. Barátom 20 éves.
2013. szept. 13. 22:58
 3/3 bakur12 ***** válasza:
A vakbelgyulladas nem lehetett az oka, hogy nem nott meg a hasa, mert az heveny gyulladas, csak par napot, hetet tart es azalatt meg is mutik a beteget. Az idultte valast nem varjak meg manapsag, tehat nincs koze egy 1-2 hetes gyulladasnak a has novekedeshez. A feregnyulvany eltavolitasa sem valoszinu, hogy kivaltja a beleknek a megnagyobbodasat, mivel csak egy belresz a vastagbel kiindulasanal. Szerintem a sok kaja, meg a csokkeno metabolizmus lehet az oka, amire ratesz egy lapattal az ulo eletmod. Napi 2x hasizom sokat segithetne ebben az esetben.:D
2013. szept. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!