Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire számíthatok? Most akkor...

Mire számíthatok? Most akkor szívbetegnek minősülök?

Figyelt kérdés
2003ban műtöttek asd -vel, akkor azt mondták, hogy a 20 milis lyukból még maradt egy kicsi. Voltam kontrollon évenkét és három év múlva már nem látták a lyukat. Most megint voltam /igaz másik dokinál/ újra látja a lyukat, plusz a pitvaron lát egy aneurizmát is, illetve a jobb oldala meg van nagyobbodva egy kicsit. Pontos méretek miatt most tee-re kell menjek arra az időpont később lesz. Mire számíthatok? Újra lesz műtétem vagy legalábbis katéterezésem? Lehet ezekből gond, ami a szívemmel van? Ha nem csinálnak vele semmit akkor a későbbiekben okoz ez bármi komoly bajt? Illetve most szívbetegnek minősülök? (Ezt azért nem tudom, mert elméletileg be lettem foltozva, akkor azt mondták hogy már olyan mintha egészséges lennék, de most itt vannak ezek a gondok a szívemmel.)
2014. júl. 18. 22:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!