Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tölcsérmellhasom miatt volt...

Tölcsérmellhasom miatt volt műtétem! Fémet raktak be stb. ez oktoberben volt. Most vert kohogok mar 4x! Mi a baj?

Figyelt kérdés
ejjel egyszercsak nagyon kellet kohognom de ver jott fel nyalkaval, elmentem orvoshoz aztmondta meg vagyok kisit fazva, es lehet az eros kohogesi inger miatt kicsit megsertett vmi eret az eroltetes es azt mondta ha meg egyszer ilyen tortenik azonnal melkhasrontgen!! ez egy hete volt kb. tegnap ejjel ismet ez tortent...es ma delutan megint! lehet a melkhasmutetemhez koze? ja es nem cigiztem soha eletemben igy ehez biztos nincs koze. mi lehet a baj??

2014. júl. 20. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
miért nem mész vissza a dokihoz aki műtött?
2014. júl. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza a dokihoz azonnal (holnap reggel), tényleg kell mellkasröntgen. Lehet az erőltetés miatt, de akár a műtét miatt is.
2014. júl. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
A szó amot keresel az a MELLKAS te szerencsétlen tanuld már meg leírni ha egyszer arra műtöttek...idióta.
2014. júl. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
*amit. Úgy felbasztál, hogy még én is melléütöttem.
2014. júl. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
gratulalok hogy ezert irtal ide, menj kopogj be a Parlamentbe is! Hatha leszarjak a fejed -,-
2014. júl. 21. 11:22
 6/9 anonim válasza:

Kérdező, te aztán megmondtad neki, mi a Magyarok istene! :D

Ne hagyd magad! :P

Szó ami szó, irány vissza a kórházba! :O

Nehogy komolyabb bajod legyen! :(

2014. júl. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha valaki vért köhög az már önmagában komoly baj.
2015. okt. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Scav ***** válasza:
tény, hogy illene helyesen írni, tudni a szerv megnevezését. másrész vér köpése esetén menni kell vissza, nincs mese! nem itt kell kérdezni helytelen írással, hanem irány a kórház!
2015. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem egy orvosi ellátásra szoruló embernek a legkisebb baja a helyesírás.

de nem oda kell menni ahol műtötték.egy sebész nem foglalkozik ilyesmivel.mivel nem fogják újraműteni azonnal.sürgősségi aztán ott majd oda küldik ahova kell.

2015. okt. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!