Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 5 éve. Októberben?

5 éve. Októberben?

Figyelt kérdés

18. évemet töltöttem márciusban. 11. osztályba járok,buktam egyet,nem ment a matek. 8. osztályban történt egy kis "baleset"

október volt.Meg voltam fázva,3 napig algopirin retardilin (nem tudom jól írtam e)injekciót kaptam.Első két nap minden rendben ment.Ám a harmadik napon a tű ideget kapott.Rosszul lettem,zsibbadt mindenem,pánikroham tört rám,kiáltoztam:-Nem akarok meghalni,segítség,nem akarok meghalni.Anya megijedt.Nos a lényeg a történetben az,hogy azóta rengeteg dolog történt,viszont a koponyám hásó részében,vagy mondhatnám az agyamat is, kisebb nyomást érzek,és ha nagyon erőlködök,tudom növelni a nyomást,persze nem szoktam,azt szeretném,hogy elmúljon.Lassan öt éve történt a dolog,és egyre inkább elkábultnak érzem magam,egyre kevesebbet tudok gondolkodni,holott nagy filozófus alkatú srác vagyok.A képzelődés nem nagyon megy már.Nem tud megmaradni a gondolkodásom egy képnél,vagy egy emléknél.Van néhány dürohamom is,persze az inkább a mindennapi srtessz,viszont ezt vissza tudom fogni.A fejemmel kapcsolatban szeretnék érdeklődni,hogy járt e már valaki rajtam kívül így?Vagy a nyomás a fej hátsó részében évekig? Ez miért lehet? Idegi károsultságom is lehet?



2014. jún. 12. 23:53
 1/3 A kérdező kommentje:

Ui: a környezet is közrejátszott,de főként a fejemben lejátszódó dolgok miatt

-romlott az átlagom

-a türelmem

-mondjuk ki,néhai idegbeteg vagyok

2014. jún. 12. 23:55
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy szimplán beképzeled? Pánikrohamosok gyakran elhitetnek magukkal dolgokat, de pl próbáld elterelni a figyelmed és nem rá gondolni, akkor talán elmúlik. Ha esetleg eszedbe jut ne kezdj el rajta gondolkozni, hanem tereld a gondolataid.
2014. jún. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy az injekció okozott ilyen problémát. Ez még beleférhet a kamaszkori változásokba. Sok diáknak kezdenek el romlani a jegyei, változik a személyisége ebben a korban. Ha tényleg ennyire zavar a dolog, kérj beutalót koponya MR vizsgálatra (esetleg CT-re), ha valami gond van, akkor ezzel a vizsgálattal ki fog derülni.
2014. jún. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!