Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vért találtam a székletemben...

Vért találtam a székletemben és már vagy 1 hónapja alhasi fájdalmaim vannak?

Figyelt kérdés
Most este voltam wcn és akkor láttam hogy egy kis vér van a székletemen. 16 éves fiú vagyok a héten nincs orvos a faluban de reggel majd szolok a szüleimnek hogy mi a helyzet. Még aludni se tudok olyan rossz a közérzetem.

2014. júl. 22. 00:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és a székletem normális.
2014. júl. 22. 01:03
 2/6 anonim válasza:

Először is, jól érzed magad? Lázad nincs? Fejed nem fáj, látsz normálisan? Nem vagy levert? Nem fáj (nagyon) a hasad? A lázmérőt most tedd be. Ha van vérnyomásmérő, mérd meg a vérnyomásodat is.

Hívd fel az ügyeletet, ők megmondják mit kell tenned. Én felkelteném a szüleimet. Nem tréfadolog egy betegség, de azért ne sz*rd össze magad ijedtedben.

2014. júl. 22. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy aranyér vagy gyomorfekély esetleg
2014. júl. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy lehet bél gyulladás is -
2014. júl. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Voltam orvosnál és ,,belső,, aranyeret állapított meg, hát mit mondjak nem volt kelemes... Azért még holnap elmegyek vérvételre a biztonság kedvéért. Mégegyszer köszönöm a válaszokat.
2014. júl. 22. 20:45
 6/6 anonim válasza:
Eh, szívesen. Örülök hogy nincs nagy baj.
2014. júl. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!