Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tehetek szemszárazság ellen?

Józsa86 kérdése:

Mit tehetek szemszárazság ellen?

Figyelt kérdés
A szemész szerint,ha nem használnak a műkönnyek,akkor nem tudok tenni semmit szemszárazság ellen,hiába megyek akármelyik orvoshoz.Engem inkább a szem vörössége zavar a legjobban.Valaki tud valami jó tanácsot ezzel kapcsolatba?

2014. júl. 22. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Milyen műkönnyeket próbáltál eddig? Egyébként én úgy emlékszem, létezik valami kenőcs is, de csak futólag említették nekem még régebben.

Mindenképpen igyál sok folyadékot.

2014. júl. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Systane mükőnnyeket,Ophylosa,Cationorm és olyat is használtam,amibe körömvirág,kamilla és édeskömény van.De természetesen egyik se volt jó.Naponta olyan 3 liter folyadékot iszok meg!
2014. júl. 22. 14:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Kamilla kapásból szárít, amellett, hogy gyulladáscsökkentő. Szóval az szerintem nem volt túl jó választás. Esetleg próbáld ki a Refresht én évek óta azt használom, amit elsőként adtak műkönnyet, azt én sem bírtam, de ez nekem bevált mindennapos használatra, páromnak meg alkalmilag.
2014. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem a műkönnyekkel az a problémám,hogy a szem pirossága nem múlik el.A Refresh erre is jó?Kifehéríti az ember szemét?
2014. júl. 22. 21:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom megmondani, az enyém nem volt piros.
2014. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És még annyi kérdésem lenne ezzel kapcsolatba,hogy ez azoknak van,akik kontaktlencsét használnak?!Én nem használok kontaktlencsét,de attól használhatnám?
2014. júl. 23. 16:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Használhatod bármilyen kontaklencse mellett, rá is van írva a dobozára.
2014. júl. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
okés.köszönöm segítséged!
2014. júl. 23. 17:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, lehet, hogy félreértettem a kérdésed, természetesen akkor is használhatod, ha nem vagy kontaktlencsés. És sem vagyok az. És szívesen. :)
2014. júl. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kontaktlencsés,de akkor ők is használhatják az a lényeg,Feltétlenül kiprobálom hátha :)
2014. júl. 24. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!