Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen gyógyszert tudnék...

Milyen gyógyszert tudnék rászedni?

Figyelt kérdés

Elég gyakran történik velem hogy felkelek hajnali 2-4 óra között és nem tudok aludni mert egyszerűen rossz érzésem van,mondhatni félek.Azon gondolkoztam hogy kéne valami lazító esetleg tudtok olyan gyógyszert ami arra jó hogy jobban aludjak? De ha be is válna a gyógyszer,félek túl sokszor kéne alkalmazni és nehogy valami baj legyen...

:/

Amúgy 14/L



2014. júl. 24. 02:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szoktál sportolni? Mikor fekszel, mikor kelsz általában? Van okod aggódni otthon? Van kézzel fogható magyarázat rá, hogy félsz?

A kimerítő sport sokszor megnyugtató álmot hoz. Ha össze-vissza alszol, akkor próbálkozhatsz azzal, hogy mindig adott időpontban fekszel, kelsz, 8 órát hagyva az alvásra. Egy idő utána hatnia kell. Ha mégsem, és nincs otthon, suliban (tudom, hogy szünet van, de a múlt/jövő is befolyásolhat), akkor szüleiddel/háziorvosoddal mindenképp beszélj.

2014. júl. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen heti 2x karatézok,sőt futni is szoktam(mint ma is voltam például) Igazából olyan mint ha valaki nézne,talán szellemektől való félelem? De tudom ez ilyen "gyerek hülyeség",pedig érdekes napközbe bármilyen horror jellegű dolgot megtudok nézni sőt kedvelem is a thriller-t,de éjszakára egyszerűen így "feloldja" magát...
2014. júl. 24. 02:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, akkor mégsem kedveled annyira. Ha ilyen jellegű filmeket, sorozatokat nézek, én is rosszul alszom, rosszakat álmodok, és félek elaludni, pedig 20 vagyok, és semmi természetfelettiben nem hiszek. Lehet csak te is érzékeny vagy az ilyenekre.
2014. júl. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!