Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normális ha a Frontintol...

Normális ha a Frontintol fogyok? Minden reggel étvágytalansággal kelek és ez kihat majdnem az egész napomra, kezd egy kicsit zavarni mert sportolok es úgy érzem kihat a teljesítményemre. Mi lenne ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!
2014. júl. 25. 03:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Mire szeded a frontint? mármint alváshoz, vagy napközben is szedsz? Hány éves vagy?
2014. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Közben hogy a kérdésedre is válaszoljak.. én is szedtem évekig...egy elég nagy érzelmi megpróbáltatás miatt írta fel a doki, mert nem tudtam a stressztől aludni. Reggelente soha nem voltam éhes, kb. 3 kávét kellett igyak, hogy magamhoz térjek, mert bódult voltam. Próbáltam abbahagyni, de akkor nem tudtam aludni...pár hónapja kiderült, hogy babát várok, és miután pozit teszteltem, azóta egyszer sem vettem be..nem tudom, hogy a terhesség miatt-e , de már este 10-kor úgy alszom, mint akit kütöttek, reggel pedig farkaséhes vagyok :)
2014. júl. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!