Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS! Ez mitol van?

SOS! Ez mitol van?

Figyelt kérdés

Kb.9 nap mulva kene megjonnie (nem tudom pontosan mert meg nem allt be) es most ilyen barnas szinu valami jon ki,raktam be egy betetet meg este de ma nem volt benne semmi es amikor elment wc-re akkor ott mar volt egy pici barnas valami.aug.9-en megyunk nyaralni es ha jol szamoltam pont elmulna a menstruaciom de ha akkor is lenne barna folyasom lehet strandolni?(tampont nem hasznalok!!) ja es most ilyenkor kell betet rakni ha abban ugy sincs semmi?

13/l



2014. júl. 25. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

Barna folyás mellett sem lehet strandolni, a barna folyás is véres. Tehát azt jelenti, hogy már kissé nyitott a méhszáj, és van benne seb.

A legvalószínűbb az, hogy most előbb fog megjönni, akár néhány nap múlva.


Ilyenkor legjobb, ha tisztasági betétet raksz be. Az elég ehhez a barna folyáshoz, és jobban szellőzik, mint egy rendes nagy betét. De úszni ne menj vele.

2014. júl. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igyekezz megszokni a tampont, mert anélkül nem lehet fürdeni és bármikor előfordulhat, hogy akkor jön meg, amikor éppen nyaralsz.
2014. júl. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most ilyen piros ver jon ki de csak nagyon kicsi,ez azt jelenti,hogy megjott? Mert mar egyszer volt ilyen,hogy pont ket het utan jott meg ujra,het napig de csak nagyon kicsit(annyira,hogy naponta max 2 betet is eleg volt)aztan a kozepe fele meg kicsit erosebb es ennyi,es 24 nap mulva ujra megjott,szoval igy egyszer eltevedt aztan ment tovabb. Ez normalis? Mondjuk 13 evesen meg nem all be ugye? Remelem nyaralasra nem lesz semmi :)
2014. júl. 25. 20:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Most még normális, igen. Nincs még beállva neked valószínűleg. Ehhez kell 2-3 év az első menzeszhez képest.
2014. júl. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy neked napi két betét kevésnek tűnik, én még sosem használtam naponta többet ennél, ráadásul csak három napig menstruálok, a menzesz nagyon változó az egyes nőknél, majd neked is kialakul.
2014. júl. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Viszont ha nincs is "tele" a betét, érdemes gyakrabban cserélni higiénés meggondolásból. Szagok, baktériumok elszaporodása!
2015. júl. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!