Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon görcsöl a hasam mitol...

Nagyon görcsöl a hasam mitol lehet?

Figyelt kérdés
Par hete kezdődött de azóta súlyosbodott most az előbb akkora gorcs jott a hasamba hogy szabajosan rosszul lettem az egész tudomig ereztem mar valamivel jobb de meg mindig nagyon görcsöl es eg mitol lehet? Tojást vacsoráztam es két pohár Colát ittam esetleg a colatol lehet ilyen? Majdnem ossze estem!! Segitsetek mi jo erre? Szedek nornafloret két napja mar 8at beszedtem es most vettem be erre egy fajdalomcsillapitot is mellesleg ha wcre megyek akkor csak hig széklet jon napok óta orvoshoz a munkám miatt nem tudok menni.
2014. júl. 14. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy kezdődött és hol fáj?
2014. júl. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Először felül a csontomnal kozepen majd egyre lejebb megy most pl bal oldalt faj. De most a tudom is faj mert annyira rosszul voltam az előbb hogy odáig ereztem ugy ereztem most fogok meghalni. Edzek kreatint szedek kapszulasat napi 6 kapszulát erre is gyanakszom.
2014. júl. 14. 22:20
 3/3 A kérdező kommentje:
Kerlek segitsetek. Nagyon nagyon rosszul vagyok jelen pillanatban is :( mar vettem be gyomorsavra gyógyszert es gorcsoldot is
2014. júl. 14. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!