Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi baj van velem?

Zsofi.lili kérdése:

Mi baj van velem?

Figyelt kérdés
Ez valami betegség vagy psichológiai dolog? Szóval kb egy-két éve kezdödött el. Amikor valaki alszik a szobában akkor nem érzem magam kényelmesen és át megyek a másik szobába. Ha pedig minden szoba fullon van akkor képes vagyok virrasztani egy napot csak mert nem tudok valaki más mellet aludni. Mi lehet a bajom? Meg a másik dolog ami pár hónapja kezdödött el. Mostansàg nagyon kerülöm az embereket erre azt értem barátokat, sulitársakat, ismerösöket szülöket és inkább a természetbe akarnék el vonulni ahol senki sem tud engem követni. Ez mièrt van? (KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!!!)

#Betegség-psichológus-alvás
2014. júl. 27. 01:18
 1/3 anonim válasza:
Nyugalomra van szükséged. Menny el valahová egyedül. Szerintem :o
2014. júl. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pedig hogyha össze kellene számolnom hogy mennyi idöt voltam haverokkal ismerösökkel meg stb.. Akkor a 13-ból 5 évet mondok xd. Nem nagyon vagyok az ismeröseimmel mert egyszerüen már rosszul érzem magam ha egy embert látok szóval nemtudom lehet hogy szociófóbiám van? :o
2014. júl. 27. 01:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, az.
2014. júl. 27. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!