Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sárgás folyás mitől?

Sárgás folyás mitől?

Figyelt kérdés
3 hónapja szedem a fogamzásgátló gyógyszert, párszor elfelejtettem de másnap mindig bevettem,Nem rég óta hagytam abba a cigit kb másfél hónapja, görcsöl a hasam mintha megjönne és sárgás a folyásom,összefügghet azzal is hogy nem a legjobb otthon a helyzet sok a stressz és a dohányzás abba hagyása egészségesebb életmod többet eszem változatosabban vagy teljesen eltér tőle? Nem érzek semmit csak a szine más,és nem folyamatosan ilyen a színe csak hébe-hóba és a szaga sem büdös hanem inkább erőteljesebb .köszönöm előre is (23/L)
2014. júl. 27. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék dokihoz. Simán lehet bakteriális fertőzés, ha már feltűnik, hogy a folyással valami nincs rendben. Stressztől nem lesz ilyen.
2014. júl. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És az számít hogy most kell a menstruációmnak megjönnie ?
2014. júl. 28. 06:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem. Az sem színezi, és nem is szagosítja a folyást


Tessék elmenni orvoshoz.

2014. júl. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már elmult..se szaga ( eddig sem volt különös ) semmi már.. Pl ha most ez ilyen néha előjövő dolog és nem kezeltetem mi bajom lehet tőle? És ez ha pl fertőzés akkor mitől jöhetett ki?
2014. júl. 28. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!