Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fájdalmas duzzanat van a jobb...

Fájdalmas duzzanat van a jobb mellemben, körülötte picit piros. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Közvetlenül a mellbimbó alatt érzek egy kicsi duzzanatot, ami kívülről csak annyira látszik, hogy piros a bőr, nagyjából a bimbó körül. Egyszer csak megjelent, nagyon gyorsan, semmi előzménye nem volt, nem ütöttem meg.. Nyilván orvoshoz megyek vele, csak a háziorvosom a héten nem rendel, a nőgyógyászom csak 4 nap múlvára tud időpontot adni, addig pedig eléggé be vagyok tojva. Volt már valakinek hasonló baja? Hogyan kezelték, mi lett a vége..?? 20/L

2014. júl. 29. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy jön ott egy gyulladt pattanásod?

Én arra tippelnék.

Ugyanis egy gyulladt pattanás egyik napról a másikra tud jönni, ami ilyen, ott nem igazán van kivezető nyílás, így megduzzad, piros és nagyon tud fájni. És pattanás bizony ott is ki tud alakulni.

Én nem gondolnám, hogy nagy baj lenne, mert kívül van a dolog, a nagyobb baj, mint ciszta, daganat, az belülről jön és az nem egyik napról a másikra jön elő és nem is egyik napról a másikra alakul ki az erős fájdalom.

2014. júl. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

azért nem gondolnám, hogy pattanás, mert ha kitapintom, talán egy cseresznye nagyságú duzzanat, de nem körülhatárolható, különben azt hinném csomó. és maga a duzzanat belül van, a mellbimbó alatt, csak még pluszban kívül is piros..

De amúgy köszi a választ, legyen igazad, az talán nem hangzik olyan rémesen!

2014. júl. 29. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt szép nagy gyulladt pattanásom. Most csúnya vagy nem csúnya, de nekem a fenekemnél volt hasonló nagyságú és fájt, mint a fene, de pár nap alatt el is múlt. Tehát arra gondoltam, hogy bár ez a pattanás a bőrfelszín alatt van, ilyen értelemben belül, de mint a ciszta vagy daganat, az magában a mellben van, tehát nem a bőrfelszín alatt belül, hanem magában benne a mellben, mélyebben.

De persze, az a biztos, amit az orvos mond, de így elsőre nekem ez jutott az eszembe és valóban ez csak kellemetlen, de nem veszélyes.

2014. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele -

Vagy elmúlik magától vagy nem és akkor úgyis

mész orvoshoz

2014. júl. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet valami gyulladásféle is, ha piros
2014. júl. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!