Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Arra keresem a választ, hogy...

Colos193 kérdése:

Arra keresem a választ, hogy mi az az Igg, rendszeresen járok plazmaadásra és most alacsony az Igg szintem, kérdésem hogy mivel tudom ezt pótolni illetve mit kell tegyek, hogy még egyszer ilyen problémám ne legyen?

Figyelt kérdés

2014. júl. 30. 17:40
 1/1 horcso74 válasza:
Szia. Az immunoglobulin ( IgG ) nem más mint egy globulinfehérje ami az immunrendszer normális működéséhez szükséges. A normálérték: 6,9 - 14,0 / l,de ha jól tudom a plazmások 7,0-ban határozták meg az alsó határértéket. Gyógyszeres terápia nincs,fontos a sok fehérje és tápanyagbevitel: csirke,hal,sok tejtermék,tojás. Rendszeresen táplálkozzál bőségesen,mert az IgG szint csak lassan áll be a normális szintre. A plazmaadásból kiszűrnek ha alacsony a szint,de ha ez tartós akkor pár hónapig pihenj.
2014. nov. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!