Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A férjemnél ct alapján gerincs...

A férjemnél ct alapján gerincsérvet diagnosztizáltak. Csak feküdni tud és zsibbadást érez 3 lábujjában. Az ilyen tüneteken már csak a műtét segít?

Figyelt kérdés

Most 10 nap szigorú hanyatfekvést javasoltak neki felpolcolt lábakkal+fájdalomcsillapítók+izomlazító. Eddig egy hét telt el, de változás nem igazán van. Várható még javulás? Vagy irány a sürgősségi? Esetleg a denevérpad segíthet?

Köszönöm, ha vki ír.


2014. aug. 2. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:
A CT-nek hihetsz. Nehogy azt hidd hogy itt megmondja valaki.
2014. aug. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

enigma


Sürgősségire minek menni ? Ott nem tudnak mit kezdeni vele.


Én vettem gerincnyújtó padot, és örülök neki nagyon !

Nekem jó !!!!

3 hete használom. Több hónapos kezelések és gyógyszerek után egy hete nem szedek Apranaxot :)


Ha vesztek padot, mindenképpen ajánlom az óvatos és fokozatos használatát !!!!!

Én 3 hét után még mindig nem mentem 40 fokos szög alá, és nagyon fontos, hogy visszafelé is fokozatosan kell függőlegesbe érkezni, fokozatosan kell terhelni a gerincet.

Kiegészítem gyógytornával.

Hosszútávon mindenképp ajánlanám

Gyógyulást !

2014. aug. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!