Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS REFLUX mit tegyek?

SOS REFLUX mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 éve van refluxom, kikezdte a torkomat rendesen, nem akar elmúlni szedtem pantoprazolokat, nem hatottak, most rabeprazolt kaptam remélem ez segiteni fog, meg venter granulátumot, azt mondta a doki egyek sokszor egy nap én 4x szoktam, az nem elég? most megprobák többször, a savas kajákat kerülöm, akkor mit tegyek hogy elmúljon végre? vagy a sok idegeskedés miatt van? valaki ha tud valami hasznosat irni az jó lenne

2014. aug. 3. 08:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Salvus víz nagyon-nagyon jó rá !
2014. aug. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

az okot szüntesd meg

kövér vagy? sportolsz valamit? fűszeresen étkezel?

ami segíthet: citromos víz, salvus gyógyvíz

2014. aug. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ittam salvus vizet, jobban marta, füszereset nem eszek, 43 kg vagyok, bár nem nagyon mozgok ami baj lehet, de nemtudom mi a pontos oka, ja a citrom is marja a citromos viz proáltam már mindent
2014. aug. 3. 09:31
 4/14 anonim ***** válasza:
ja a sok idegeskedés miatt van meg ahogy látom sovány is vagy egyél rendesen
2014. aug. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ja meg kezdj el sportolni
2014. aug. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Rendben, megprobálok rendszeresen enni, bár azzal nincs gond, imádok enni, csak megprobálok többször, meg tonázok is naponta valamit mert sokat ülök a gépnél
2014. aug. 3. 09:35
 7/14 anonim ***** válasza:

a citromos víz nem marhatja mivel a gyomorban lúgos lesz, ez a lényege


ha mégis akkor ez nem reflux, vagy már ki van sebesedve a nyelőcső

menj el tükrözésre

2014. aug. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
a citrom nem marhatja???? elmondom neked a citrom savas, a gyomorban lesz csak lúgos!!!! nekem kikezdte a sav torkom érzékeny lett minden irritálja, akkor szerinted a citrom necsit mielőtt irsz. mi más lenne ha nem reflux??? nekem ezt dokik mondták, és azóta van ez nálamm mióta nagyon fájt a gyomrom, azóta felváltotta a torkom.
2014. aug. 3. 10:03
 9/14 anonim ***** válasza:
kár hogy nem érted amit írtam
2014. aug. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
de értem csak te nem érted, te azt akarod mondani hogy a citrom lúgos, igen igy van de csak a gyomorban lesz majd az. tegyél már rá egy sebedre citromo megnézém hogy marja, vagy sokaknak miért csipi a szája sarkát a citrom? MERT SAVAS TE ÉSZLÉNY!!!!! és mivel érzékeny a torkom ezért a svas dolgok piszkálják már önmagában is, pl a paradicsom is csiklandozza a torkomat. ÉRTED??? ááh dehhogy értedd...
2014. aug. 3. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!