Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegségben halt meg...

Milyen betegségben halt meg Kiss Péter (MSZP)?

Figyelt kérdés
Gondolom, hogy rákbetegségben, arra lennék kíváncsi ,hogy milyen rákja volt!

2014. aug. 3. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel a családját, és kérdezd meg tőlük. Mit érdekel téged?
2014. aug. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a sok baloldali eszme.
2014. aug. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Cinikus, rosszindulatú hozzászólások.

Mielőtt még komcsiznátok elmondom, soha semmilyen pártnak tagja nem voltam, és nem is leszek, mert szeretek a saját fejemmel gondolkozni. Ne egy pártvezető mondja meg, hogy én mit gondoljak a dolgokról aztán nekem már csak együtt kell bégetnem a nyájjal.

Mióta szitokszó az, hogy baloldali ?

Azt hiszem sokan nincsenek tisztában azzal, hogy mi a különbség a baloldali és a kommunista között.

Az egészet azért voltam kénytelen leírni, mert gúnyolódni egy ember halálakor genya dolog .

A kérdezőnek sajnos nem tudok válaszolni.

2014. aug. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Semmiféle politikai szándék, pláne nem az elhunyt megsértése nem volt célom a kérdéssel. A közszereplők, híres emberek betegségeivel foglakozom.Lehetséges kiváltó okokkal, gyakoriásággal.Külföldön általában mindig közzéteszik a halál okát híres emberek esetében, Magyarországon ritkábbban. Kiss Péter viszonylag fiatalon halt meg, és amennyire tudom idehaza kezelték, ami közszereplők esetében ritka. Ezért tettem fel kérdést,ha valkit megsértettem vle, elnézést kérek!
2014. aug. 4. 09:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Remélem a rosszindulatú írogatók családjában is lesz ilyen. De csakis a "jobboldali" eszme miatt.
2014. aug. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Kérdezőnek üzenem, én kizárólag a hozzászólásokról beszéltem,azt tartottam cinikusnak.
2014. aug. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak vicceltem emberek, nem kell mindenért ugrani, ha a kérdés jobboldali emberről szólt volna, akkor azt írom. De savanyúak vagytok.
2014. aug. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is csak annyit írtam, hogy kérdezze meg a családját. Ha valaki hivatalosan/kutatásból foglalkozik közszereplők betegségeivel, akkor az ne a GYK-n kérdezzen, hanem lépjen kapcsolatba - ez esetben - a pártjával, vagy tényleg a családdal. Ha meg csak hobbiból kíváncsiskodna valaki, akkor szerintem nem sok köze van hozzá.
2014. aug. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!