Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Előfordulhat, hogy Kazincbarci...

Előfordulhat, hogy Kazincbarcikán a Jobbik jelöltje, Endrésik Zsolt nem lép vissza és ezért az Mszp jelöltje, Szitka Péter fog nyerni?

Figyelt kérdés
Így támogatja a Jobbik az Mszp-t?
2010. ápr. 23. 07:25
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem vagyok sem jobbikos,sem barcikai. De nem értem a kérdésedet! Ha a Jobbikos jelölt visszalép,akkor csak az MSZP jelöltjére lehet szavazni,őrá nem. Ha nem lép vissza,akkor kettejük között dől el a mandátum sorsa.
2010. ápr. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 BlackSword ***** válasza:
34%
Talán értem a kérdést... Feltehetőleg az van, hogy vezet a szoci jelölt, második a fideszes, harmadika jobbikos... ("A hentes volt az első, a vezér a második...") És arra lenne kíváncsi a kérdező (gondolom én, de mond meg ha nem), hogy azzal támogatja-e a jobbikos a szoci jelöltet, ha nem lép vissza... ergo megismétlődik az első kör, és akkor a szoci jelölt nyeri...
2010. ápr. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

1, A Jobbik egy pártot sem támogat

2, kíváncsi ennék hány Jobbik szavazó szavazna az MSZP re?

2010. ápr. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

azért félelmetes hogy 3ból 1 ember fogta fel a kérdést :D (2.)


Egyébként szerintem ez nem támogatás, egyszerűen hogy nézne már az ki hogy visszalépne, nem illene a párt image-ébe

2010. ápr. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Tehát a Jobbik jelöltje lépjen vissza a zs.dópárti Viktorka,vagy a komcsi Mszp javára.

Így a Jobbikos hibája lesz,ha az Mszps győz!

Zseni vagy!

Mondjuk az első forduló előtt az Mszp akart visszalépni a Fidesz javára,csak a szélsőséges,kegyetlen,magyarvédő Jobbik ne győzzön!!!!!!

2010. ápr. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fos.
2010. ápr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
34%
A Jobbik jelöltje nem támogat senkit, nem lép vissza, mert harcol a győzelemért és a Fidesz 2/3-a ellen. Szitka tuti nem fog nyerni, mert csak Barcikán nagy a szavazóbázisa.
2010. ápr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%

Még mindig nem értitek a kérdést! Ha NEM lép vissza, akkor UGYANAZ lesz az eredmény, mint az ELSŐ fordulóban, tehát az MSZP NYER, a FIDESZ a MÁSODIK, a Jobbik a HARMADIK. Ha a Jobbik VISSZALÉP, akkor az ő szavazatai mennek a FIDESZHEZ, ergo NEM az MSZP nyerne. Ha NEM LÉP VISSZA, akkor ugyebár az MSZP-t TÁMOGATJA!

Gondoltam kiemelem a fontosabb szavakat, hátha egyszerűbb lesz.

2010. ápr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%
utolsó: hagyjad, az hogy 10/8 nem fogja fel a kérdést jól tükrözi az átlagos értelmi színvonalat..
2010. ápr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A fideszes jelölt 37%-ot kapott, a szoci 25%-ot. Ha a jobbikos (aki 29%-ot kapott) visszalépne, akkor persze magasan nyerne a szoci, hiszen a jobbikosok nagyrészt kiábrándult szoci szavazók. De mivel a jobbikos nem lép vissza, ezért a fideszesnek most van esélye.
2010. ápr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!