Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 3 kérdés? . Aranyérrel kapcsol...

3 kérdés? . Aranyérrel kapcsolatos. Aki túl van rajta írna?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Lehet hülyeségnek hangzik de lehet azért nem tudok kakálni(aranyér mellet) mert keveset eszek?2. Az aranyér műtétnél kaphatok altatót.3. Fáj az aranyér műtét?

2014. júl. 16. 11:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is aranyérrel küszködök régóta, műtétre nem került sor. Szerintem nincs is nagyon értelme mert ha mozogsz, és rendesen étkezel visszaszoríthatóak a kellemetlen tünetek és olyan mintha ott se lenne. Lehet azért nem tudsz mert keveset eszel én is így jártam régen. Nekem úgy jött rendbe hogy végig csináltam egy probiotikum kúrát, és minden nap ettem valami főzeléket, és elkezdtem mozogni most meg mintha nem is lenne úgy visszahúzódott. Műtéttel az a baj hogy ha utána nem változtatsz az életmódodon (sokat ülsz,sokat erőlködsz stb) újra kijöhet. Lehet kapni reparon kenőcsöt próbáld ki nekem az vált be.
2014. júl. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!