Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anorexia lehet?

Anorexia lehet?

Figyelt kérdés
Már régen is dagadtnak éreztem magam mikor karcsú volt ,de akkor még nem volt fontos ez számomra. De most fel híztam pár kilót és eldöntöttem ,hogy le akarok fogyni. És képes vagyok több órát is edzeni. És van úgy ,hogy egy nap rendszeresen étkezek ,de van úgy is ,hogy csak koplalok nem eszek semmit sem naponta esetleg csak egyszer.Éés egyre többször.Valahogy meg nyugodok tőle.Mikor utójára ezt csináltam annyira fáradt voltam ,hogy nem tudtam tornázni.Amikor pedig eszek bűntudatom van.

2014. aug. 8. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még nem, de jó úton haladsz felé. Hány éves vagy? Cm, kg?
2014. aug. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De, ez az. Amikor az étkezéshez már bűntudat társul, és koplalás meg többórás edzés, az már anorexia. Kérdező, valóban valószínűleg még az elején vagy, mert még nem vesztetted el teljesen az eszed, és észrevetted ezeket magadon: KERESS SEGÍTSÉGET! Nem ciki! Anorexiás szörnyű kis csontváznak lenni sokkal cikibb...
2014. aug. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!