Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet világosbarna...

Mitől lehet világosbarna szinte mustár színű székletem? És a hasi lüktetés az normális?

Figyelt kérdés
Ilyen világos színű székletem volt már de csak egy-egy alkalommal.Akkorse tudtam h mitől lehet. A hasi lüktetés pár hónapja vettem észre. Utána néztem és azt olvastam h ez normális. Anyukám át is megkérdeztem és ő is azt mondta h ez normális, ő is szokta érezni h lüktet a hasa mert ott van egy verték. 16 éves fiú vagyok és félek hogy valami betegségem van ezért hónapok óta stresszes vagyok. Létszi nyugtassatok meg vagy adjatok valami tanácsot

2014. aug. 9. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Az epefesték hiánya okozza. nem ártana egy hasi ultrahang és lehetne tisztázni. Nem stresszelni kell,hanem orvoshoz menni és utána járni a hasi lüktetésnek is.
2014. aug. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia mi okozta neked?

Főleg a színre gondolnék, mert nekem is néha világosabb barna.

2020. jún. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!