Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől történhetett ez velem?...

Mitől történhetett ez velem? Bővebben a leírásban.

Figyelt kérdés

Sziasztok.


A tegnapi nap egy szokásos napom volt, csütörtök, voltam sportolni (labdarúgás) aztán megittam egy sört és egy pohár üdítőt. Hazaértem, teljesen rendben volt minden, gépeztem egy kicsit, aztán lezuhanyoztam. Lefeküdtem, beszélgettem keveset telefonom a barátnőmmel és olyan témáról volt szó, amitől kissé nyugtalanná tett.


Ezt követően olyan történ velem, mint eddig soha. Elkezdtem reszketni, remegni, de erőteljesen, azt éreztem, hogy nem állok stabilan. Ittam vizet, ettem egy kiskanál cukrot és egy kicsi csokit. (anyum tanácsára)

A remegés csillapodott, aztán ismét visszajött, lefeküdtem és volt amikor elmúlt majd visszajött, de ezt hidegrázás is követte, mégis forrónak éreztem a testem. Elaludtam nagy nehezen, aztán felébredtem később arra, hogy teljesen le izzadtam.


Az lenne a kérdésem, hogy ez mitől történhetett?


Ami után én utánaolvastam:

- pánikroham

- kálcium hiány

- kimerültség, fáradtság


19 éves fiú vagyok, érettségi előtt állok.



2014. máj. 30. 13:29
 1/4 Golan Trevize ***** válasza:
Amiket írtál, vagy esetleg összeszedtél valami vírust.
2014. máj. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem kimerültség vagy pánikroham. Ugye pont valami nyugtalanítóról beszéltél a barátnőddel a dolog előtt és gondolom az érettségi miatt is stresszelsz.Szerintem fordulj orvoshoz, ha megismétlődik, akkor mindenképpen.
2014. máj. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 jura-polotov válasza:
Ez az ùj kisèrlet,addig virusokkal , Must már rezgés hullámokkál, N.Teszla sírban forogna. Emberek furán fogják érezni magukat, mindenki más és másképpen, valaki fáradtül , valakitúl sok energiáról örül meg. A lényeg : mindenki figyeljen az alvásrá,8-9 óra étel és ital fogyasztásra , mozgásra . Ne égéssetek hidakat, ne cseréljenek sokat, se veszekedés barátokkál, se felmondás ,
2014. jún. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet valami szív probléma is!Nézd meg a vernyomasodat!
2023. febr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!