Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen okokból fályhat az...

Milyen okokból fályhat az ember mellkasa?

Figyelt kérdés
már kb 1hete fáj a mellkasom de nem erősen csak ha pl teljesen kifújom a levegőt vagy ha felülök . miért lehet ez?
2014. aug. 13. 00:03
 1/2 anonim válasza:

Szia! Valószínűleg tüdőgyulladás. Ha voltál huzatos helyen, légkondis helyen, gyorsan összejön. Vagy ha akár éjjel nyitott ablakánál alszol és kicsit megfázott. Nem kell hozzá fáznod. Nekem volt úgy is, hogy kint voltam nagy melegben, aztán légkondis helyen kellett sorban állnom sokáig, nem fáztam, jól is esett hűsölni, de azért egy tüdőgyulladás összejött.

Figyelj rá, pl. laza vállkendő, stb.

Ha nem múlik, vagy erősödik a fájdalom, vagy megjelenik máshol is (pl. átsugárzik gyomortájra, hátra), akkor viszont menj el dokihoz, mert komoly szövődményei lehetnek.

2014. aug. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 id. Géber Péter ***** válasza:
):( lehet a helyesírástól...):(
2014. aug. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!