Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Más is fél tőle, hogy világmér...

Más is fél tőle, hogy világméretű ebola járvány elérhet bárkit?

Figyelt kérdés

Ne hurrogjatok le légyszives :(

Egyfolytában csak azt hallani, hogy már szinte mindehol van 1-1 ebolás, most már magyarországon is.


Biztosan hülyeség, de nemrég szültem, van 3 pici babám, rettegek, hogy mi van ha az egész világ ebolás lesz és mi lesz ha meghalounk :(


Szerintetek lehetséges, hogy nem tudják megfékezni és bárki elkaphatja majd ???



2014. aug. 15. 08:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha meghalunk, akkor meghalunk, minek stresszelni rajta. Egyszer úgyis bekövetkezik.

Nem cseppfertőzéssel terjed, úgyhogy annyira nem aggaszt a dolog. Ha úgy lenne, akkor sem. Ha visszagondolsz, az elmúlt években elég sok "itt a világvége, járvány van, meneküljetek" dolgot túléltünk. Sertés meg madárinfluenza...

Valaki írta egy másik kérdéshez, hogy igazából csak az a lényege, hogy elterelje az emberek figyelmét a valódi problémákról... van benne valami. Személy szerint én jobban aggódok az újabb világháborún.

Egyébként nincs ebolás az országban, csak egyetlen ember, aki olyan területről lett hazahívva, ahol már van ebola. Nagy különbség.

2014. aug. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 fosfosfosfos ***** válasza:
Nem fog, az ebolának fejlett országokban esélye sincs.
2014. aug. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Magyarországot nem érheti se háború se ebola, se h1n1, se influenza, hermetikusan el vagyunk zárva mindentől ami a világban történik. Szeretlek Magyarország ^_^
2014. aug. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem félek, de aggódok.....
2014. aug. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

félek aggodók

sokkat jár a család pestre, és emberek között sokat vagyunk

félünk

2014. aug. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés:Honnan veszed hogy Magyarországon van ebolás? Vagy én maradtam le valamiről?
2014. aug. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nem értem, hogy miért írod ki minden nap ugyanezt a kérdést... Ha meg nem te írod ki (hát persze, hogy nem, ezt tudjuk) akkor meg a tegnapi kérdéshez meg a tegnapelőttihez meg az azelőttihez már odaírták, hogy Magyarországon nem lesz ebola. Az egész világ, hogy lenne ebolás? Nem értem. Mielőtt a GyK-n pánikkeltenél még több embert ahogy téged is az helyett olvass el egy cikket és nem fogsz pánikolni. Magyarországon hol van ebolás????? Csak Afrikában van jelen a vírus, ami meg, hogy 1-1 ebolás mindenhol van akkor rosszul szövegértelmezted, hogy HAZASZÁLLÍTOTTÁK Amerikába és Spanyolországba a betegeket katonai repülővel. A vírust meg eddig is elkaphatta bárki. Ez után is elfogja. De nehogy úgy értsd, hogy felkelsz és BUMM EBOLA. Ha nem érintkezel beteg testnedvével, akkor semmi esély nincs rá, ugyanis levegőben nem terjed.
2014. aug. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

KEDVES 7. válaszoló!

Piszok rossz a megérzésed, a logikád és minden egyéb ami arra adott következtetni, hogy egyéb hasonló kérdéset is irtam ebben a témában.

:)

2014. aug. 19. 14:35
 9/11 anonim válasza:
100%
Én is félek de jobban aggaszt, hogy elég nagy csönd van arról, hogy itt a szomszédban gyilkolásszák egymást... Furcsa, hogy Majál gépek lelövöldözése és a gázai hepaj után hirtelen jön az ebola...Ja és az arany ár nap mint nap nő :D
2014. aug. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nem kell parazni..ha meg kell halni akkor ez van..ezt ugy sem keruli el az ember..amugy ebola meg nem egyenlo a halallal..70 szazalekos halalozasi aranya van afrikaban ahol a higenia nulla..fejlett orszagokban ez 40-50 szaz

alek..aki egeszseges es nincs kronikus betegsege az legyozi megfelelo korulmenyek kozott..aki meg kronikus betegsegben szenved arra a H1N1 influenza is nagyon veszelyes ..tehat no para..

2014. okt. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!