Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet? 15/L

Mi bajom lehet? 15/L

Figyelt kérdés

Na akkor kezdem az elején. (Amúgy már gimis vagyok.)

Ált. suliban minden évben volt 1-2x sulidiszkó. Minden évben végig ott voltam, jól éreztem magam, táncoltam ... De 7.-ben és 8.-ban kb. a kezdés után 40 perccel fel kellett hívnom a szüleimet, hogy jöjjenek értem, mert rosszul vagyok. Pedig csak narancslét ittam amit anyum csinált, és semmi mást meg nem is ettem. 7.-ben még nem is annyira, de 8.-ban nagyon rosszul lettem. Nagyon szédültem, szinte már majdnem elájultam annyira, meg nagyon dobogott a szívem és hányingerem is volt. Az én 8.-os ballagásomon jól voltam, de előtte mikor az unokatesóm gimis ballagásán voltunk ugyanezek a tünetek voltak, de még volt hozzá az is hogy alig kaptam levegőt. Ugyanis elkezdett esni az eső, ezért a tömeg bement a suliba. És meleg sem volt nagyon. Aztán voltunk most egy koncerten a családdal és valahol a színpadhoz közel álltunk, és haza kellett mennünk mert ismét nagyon rosszul voltam. Ugyanúgy erős szédülés, hányinger, alig kapok levegőt. Persze otthon rögtön jobban lettem. Amikor a sulidiszkóról is hazahoztak akkor is. Mi lehet a bajom? Ma délután kaptam egy sms-t a barátnőmtől jövőhéten lesz szülinapi bulija egy szórakozóhelyben este 7-től és diszkó is lesz. Félek, hogy mi lesz velem. Lehet kiröhögnek, hogy ilyen vagyok, hogy nem bírok bulizni. Még nem válaszoltam az sms-re, nem tudom mit írjak neki, mert olyan lány: "ha nem jössz el, többet ne is lássalak'" Mit válaszoljak neki? Vagy mit csináljak, elmenjek? És mitől van ez, hogy így érzem magam?


2014. aug. 15. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez inkább pszichés, így a leírtak alapján tömeg iszonyos vagy. A lányról dönts te, ha fontos neked annyira, menj el, ha túl sokan vannak próbálj nyugisabb helyet keresni, kimenni. Ha nem fontos, hagyd, felesleges lenne stresszelni magad.
2014. aug. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!