Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet komoly bajom van?

Random rand kérdése:

Lehet komoly bajom van?

Figyelt kérdés
19 F vagyok és kb. egy hónapja időnként sárgás,ragacsos a székletem, és néha enyhén szúrt a bordám alatt, de ez a panasz már 5 napja nincs, 2 napig diétáztam akkor egészen kezdtem normális színűt... aztán pár napja gyros-t ebédeltem meg ettem chipset és most megint 2 napja sárgás a székletem,de ezzel nem akarok orvoshoz fordulni, szerintetek kéne ez komoly? Most tervezem, hogy 1 hetes diétát tartok, én valami gyulladásra gyanakszom :( ilyen fiatalon remélem nincs semmi bajom ( képes vagyok sokszor túlzabálni magam amiből gyomorrontás lesz )

2014. aug. 7. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Az epéddel lehet valami. Erre utal a szurkálás és a sárgás színű széklet. Lehet akár epekő, vagy epevezetékkel valami, ami miatt nem tud ürülni az epefolyadék, ami megszínezné a székletedet.


A diéta jó ötlet, viszont ha nem jössz helyre azért csak keress fel egy orvost. Nekem egyszer volt ilyen, kb 5 napig tartott. Utána magától helyrejött.

2014. aug. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem menj orvoshoz, mert az nem megoldas, hoyg nem eszel (mert a diéta alatt csak ezt tudom elképzelni, ha nem tudod, mit kell kerülni a diétában), de ennek valami komolyabb oka van: epekö, lisztérzékenység, laktózösszeférhetetlenség, meg még sok egyéb, amit csak kivizsgálassal lehet megállapítani.


Ha tudod, hogy MI a bajod, akkor lehet MEGFELELÖ diétát összeállítani, ami mellett nem éhezel, és mégsincs bajod.

2014. aug. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egy pár éve laktóz érzékeny vagyok, de megfelelő tejet iszom meg stb. szóval az kizárva!
2014. aug. 7. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!