Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan fogadjam el magam,...

Hogyan fogadjam el magam, hogy rendben legyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom elfogadni magam...ha belenézek a tükörbe nagyon elszomorodok..pattanásos arc,nagy combok,kigömbölyödô has. 3 hete elhatároztam,hogy teszek ellene valamit. Elkezdtem diétázni,plusz a tejet/tésztákat teljesen kiiktattam az étrendembôl,hogy a pattanásaim is elmúljanak. Volt is változás. A hasam lapos lett,a pattanásaim egy kicsit enyhültek. Gondoltam,ha igy folytatom sikerülni fog. Vidzont tegnap kicsit többet ettem,mint az elmúlt 3 héten egy átlagos napon (nem egészségtelen étellel...dinnye,magvak..) és annyira bûntudatom lett...nagyobb is.lett a hasam,és nem.akar visszamenni a soványra,amit már elértem. Ezért egész nap tök rossz kedvem volt..gyötört a bûntudat,ezèrt nem is vacsiztam,meg ebédre is csak pár falatot. Aztán este láttam,hogy megint kijött pár pattanásom...mivel nem.ettem semmi olyat, ezért gondolom a stressz miatt,ami a bûntudat miatt volt. Ekkor még roszabb kedvem lett,és rájöttem a 2öszefügg..ha sikerül lefogynom,majd elfogadom a testem,és ezért a bôröm is szebb lesz...De nehéz nekem lefogynom sajnos,mert nincs rajtam több 10 kg felesleg...csak kb 5-10,tudom. De én mégis sokat akarok fogyni...büntudatom van ha eszek,és nagyon sovány szeretnék lenni. Ez normális? Ja meg tök ingerlékeny vagyok a szüleimmel,meg hamar ideges leszek apròságokon,és kb nincs kedvem kikelni az ágybòl,amiatt,hogy hogy nézek ki...mások azt mondják szép vagyok...barátom is. De nem hiszem el. Magamnak szeretnék megfelelni nem másoknaak,es az nincs meg. És tudom ha lefogynák,soványra,es eltûnnéneka pattanásaim meg lennék elégedve magammal. De amig folyton stresszes,ingerült vagyok magam miatt addog a pattanásaim se fognak eltûnni,és akkor ez egy gyönyörû körforgás,amibe már belehalok!!:( 15/L 168cm. 59Kg
2014. aug. 16. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:

én 165/77kg, szóval....

ha nagyon durvan pattanásos vagy, jó rá a fogamzásgátló

2014. aug. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem fogamzásgátlót csak arra használj, amire való, ne pattanások ellen.
2014. aug. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Testképzavarod van szerintem!!! A 168 cm-hez nem rossz az 59 kg, butaság, hogy olyan hatalmas combjaid vannak, én pár kilóval több vagyok ennél, és még sincsenek hatalmas combjaim bár én mondjuk hasra hízok...amiért utálom magam, de ez van. A "bűntudatom van" dologgal pedig jó lenne felkeresni egy pszichológust.

"Nagyobb lett a hasam" Igen mert felpuffaszt az étel..majd lemegy.

Az arcodnak meg egy arckezelés jót tehet! :)

Egyébként meg sportolj valamit, attól még a bőröd is szebb lesz! :)

Lehet kicsit összevissza írtam, de a lényeg benne van.

2014. aug. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De sovány szeretnék lenni. Az arcom meg nem durván pattanásos,inkább sok miteszer,és 3-4 pattanás,és semmi kence/kozmetikus nem segit. Ezért próbálkozok most étel téren.
2014. aug. 16. 09:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is elég sok miteszerem volt, nekem a kozmetikus segített, meg persze radírozás, most is van, de fele annyi :) Miért szeretnél annyira sovány lenni? 3-as vagyok
2014. aug. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem..hát,lehet nekem is segítenek egy ideig,de aztán mindig előjönnek megint..és én tiszta/szép bôrt szeretnék. :( Azért szeretnék lefogyni,mert nem vagyok elégedett magammal,nem érzem magam jól a bôrömben.
2014. aug. 16. 10:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Most serdülőkorban vagy, ilyenkor természetes, majd ahogy "öregszel" úgy múlik el, sportolj akkor valamit, de ne éheztesd magad, mert utána csak hízni fogsz tapasztalat..sajnos :/ szintén 3-mas
2014. aug. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom..vagyis,nemtudom, de alapból nem nagyon vagyok éhes..szerintem kicsit mintha depressziós lennék..
2014. aug. 16. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!