Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől hullik a hajam ilyen...

Mitől hullik a hajam ilyen erősen? Pikkelyesen hámlik a fejbőröm, nagyon, de nagyon korpás, és rettenetesen hullik a hajam hajhagymástól.

Figyelt kérdés

Ez körülbelül fél éve lépett fel.Bőrgyógyászatra már bejelentkeztem novemberre kaptam időpontot,de félek addigra nem lesz már hajam!

Amúgy egy szarvasmarhatelepen dolgozom,mint állatgondozó,lehet ez valamiféle fertőzés?



2014. aug. 16. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg bekenni a fejbőröd 70%-os alkohollal. Ha valamit használ, akkor talán demodex szőrtüsző atkád van.
2014. aug. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ok: a vékonybél gyulladása, gombásodása, hormonális egyensúly vesztés.

Tehát a bőrgyógyász csak mismásolni fogja. Keress olyan belgyógyászt, aki gyógyítani is tud, nemcsak kezelni.

2014. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
menj el a háziorvoshoz, ő beutal a megfelelő szakrendelésre!
2014. aug. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a vékonybél is tud ilyet, de erről még nem hallottam. Jobb helyed lesz a bőrgyógyásznál először. Amúgy első olvasásra nekem gomba jutott eszembe, ami szintén a bőrgyógyász asztala.
2014. aug. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A bőrgyógyász jó választás. Okozhatja gomba, ez a legvalószínűbb. Kapni fogsz rá megfelelő kezelést és vissza fog nőni a hajad, nyugi. Ha nem akarsz addig várni, akkor esetleg magánrendelés még szóba jöhet.
2014. aug. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.A fiam vett nekem valami drága gyógyszertári készítményt(Nisoral),attól a viszketés,meg a korpa alább hagyott,de a hajam hullik tovább.Kérek időpontot magánklinikán erre nem is gondoltunk.


Köszönöm még egyszer mindenkinek utánaolvastam a gombának,meg a másiknak is.És a tünetek valami gombára,vagy talán......

Majd írok ide hogy mit mondtak,és mi lett a vége,hátha valakinek segít még ez az írás!

2014. aug. 21. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!