Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normális dolog ez így?

Normális dolog ez így?

Figyelt kérdés
19 évesen 174cm és 55 kg vagyok...akárhogy próbálok hízni sehogy sem megy :S mindenhova motorral megyek,így még az sem jöhet szóba,hogy ami felmenne,azt is lefutom.Öröklődési alapon sem hiszem,mert csak én vagyok ilyen vékony 3 generáció óta.Enni ugyanannyit és kb ugyanazt eszem,mint a 95 kilós bátyám :S tud valaki valami tanácsot adni?

2014. aug. 17. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézesd meg a pajzsmirigyed.
2014. aug. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
torokmandulának mennyire van beleszólása?
2014. aug. 17. 12:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha mandulagyulladásod volt az okozhat pajzsmirigy problémát.
2014. aug. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy izzadékony, akkor kétlem, hogy pajzsmirigy túlműködésed lenne. Valószínűleg csak ectomorf testalkatod van, és nehezen hízol emiatt. Ez bélflóra és gondolom valamennyire genetika függő is. Ismerősnek csak valami komolyabb antibiotikum kúra után sikerült felszednie pár kilót.
2018. okt. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!