Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon fáj a hasam, penicilin...

Nagyon fáj a hasam, penicilin érzékeny vagyok, Cataflam-V-t vehetek be?

Figyelt kérdés
Egész éjjel nagyon fájt a hasam, és fél10-től 2 órán keresztül olyan dolgom lesz hogy folyamatosan állnom kell. Egész éjjel nem aludtam, csak algopyrin, rupobhen (ez máár gyenge) meg cataflam-v van itthon. cataflamot bevehetem? összetevőknél nem írták a penicilint.

2014. aug. 19. 06:52
 1/4 anonim ***** válasza:

A penicillin az antibiotikum, ha pl. vesegörcsöd lenne, akkor talán adnának rá penicillint.

Az nem NSAID fájdalomcsillapító és nem szteroid. Ezeknek annyi köze van egymáshoz, hogy be lehet őket venni különböző bajokra.

Mitől fáj a hasad? Ha görcs, akkor nospa.

2014. aug. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és a cataflam hatóanyaga alapvetően gyulladásos fájdalomra van kitalálva. Gyulladáscsökkentéssel csökkenti a fájdalmat. Nem is értem, minek szedik az emberek ezt fej meg hasfájásra. Fogfájásra való például.
2014. aug. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Hasi fájdalomra NEM szedünk semmilyen fájdalomcsillapítót, kivéve, ha ismert az ok (pl. menstruáció)

Tessék orvoshoz menni. Most.

2014. aug. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ismert volt az ok.. :))
2014. aug. 21. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!