Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Migrénre Cataflam?

Migrénre Cataflam?

Figyelt kérdés

Voltam neurológusnál, kivizsgáláson, szedek állandót, de még nem használ.. Heti 4-5 migrénem van.

Próbáltam: Algopyrin, Algoflex, Advil, görcsoldók.. ezeket meg se éreztem

Kaptam Quarelin-t, már a migrén elején bevettem Daedalonnal kettőt, de épphogy megéreztem, nem sokat segített..


Múltkor az ügyeleten (igen, azt is megjártam már..) azt mondták, hogy a Cataflam talán jó lenne.

Van valaki, akinek használt? Szerintetek ha megkérem a házidokim felírja?


17/L


2014. ápr. 10. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt egy kolléganőm neki jó volt a Cataflam,nekem olyan mintha be sem venném :S
2014. ápr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha neked jó, akkor szedjed. Nekem annyit ér, mint a gumicukorka, és kőkemény - háromnapos - migrénjeim szoktak lenni.


Az egyik ismerősöm pl. migrénre citromos kávét szokott inni. Valami eszméltelenül undorító az íze, de neki működik. Kísérletezd ki, neked mi a jó. Nincs más tippem.

2014. ápr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát szerintem megpróbálom, ártani nem fog ártani, max. kiderül, hogy ez se használ.


Ha szabad megkérdeznem nektek mi az ami használ?:)

2014. ápr. 10. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!