Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ijesztő. Mi ez?

Ijesztő. Mi ez?

Figyelt kérdés
Sajnos elég nehezen tudok néha wc-zni.ma voltam wc-n könnyen ment mikor kijött minden aminek ki kellett ki csuszott a végbelemből két kisebb valami véres volt igy nem tudtam mi az.aztan a wc papirt is át itatta a vér.mi jöhetett ki belőlem??félek. 21 lány :(

#Vègbél
2014. aug. 24. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Aranyér. :)
2014. aug. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hallottam mar rola de arrol meg nem hogy valami kijott a vegbelbol.es.annyira veres volt :(
2014. aug. 24. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt azért megkérdezném, hogy mit jelent az, hogy kicsúszott?

Beleesett a wc kagylóba?

2014. aug. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen .. Azaz ki vcztem.azt is csak.a legvégèn.olyan.erzes.volt hogy kicsuszott minta menne.a hasam de nem.hanem.az a ket valami.volt.ami.valami.belső.dolognak.tunt :( szerintetek? :( nem merek.vc re.menni.se :(
2014. aug. 25. 10:53
 5/5 mi a fene ***** válasza:
Figyeld a székleted, vigyázz hogy ne legyen szorulásod, és ha újból előfordul menj orvoshoz. Ne szégyelld !
2014. aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!