Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyszer láttam egy ilyesztő...

Egyszer láttam egy ilyesztő képet és azóta félek. Hogy győzhetem le?

Figyelt kérdés

Egyszer még kisebb koromban láttam egy ilyesztő képet és azóta félek egyedül.

Hogy tudnám ezt legyőzni?

Utóirat: Legyetek szívesek normálisan válaszolni.


2012. dec. 12. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen képet?

Amúgy képzeld el viccesen, amennyire csak lehet.

2012. dec. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kinövöd. Nem tudom most mennyi vagy, de tényleg. Én 23 vagyok most, de még egy éve se tudtam elképzelni, hogy én a sötétben, takaró nélkül a fejemen eltudnék aludni. Most meg már semmi ilyen problémám sincs. Régebben az összes létező lámpát felkapcsoltam a lakásban. Most már sokszor a sötétben megyek ki valamiért.

Ne gondolj rá és mondogasd magadban, hogy nem létezik, csak egy kép. Más tanácsom nincs, de ez a legegyszerűbb.

Egyébként én még úgy is szoktam, hogy sok horrort nézek meg ilyen stílusú képeket és most már teljesen semlegesek, ha meglátok egy ilyet. Mondjuk ez necces, mert nálad lehet pont ellenkező lenne a hatása és még jobban félnél.

2012. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

17 éves koromig féltem a sötétben majd utána szimplán csak kinőttem.Néha már az van hogy a sötét ad biztonságérzetet.

Az egyedüllét, hát... milyen idős vagy? Szerintem te is csak ki fogod nőni ezt ha még fiatal.Később az egyedülléttől másként fogsz félni és nem a kitalált dolgoktól.Lehet furán hangzik, de lehet jobb amíg csak emiatt félsz az egyedülléttől. :)

Ki fogod nőni, szállj vele szembe.Nincs jobb megoldás.Hajrá és sok sikert. :D

2012. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm,még jöhetnek a tanácsok


#2 Szerintem ez nálam fordítva sülne el.


Remélem majd kinövöm :)

Utóirat:Csak annyiszor beugrik..

2012. dec. 13. 17:23
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a jó még,hogy azóta nem félek annyi mindentől :D
2012. dec. 13. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!