Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen vizsgálatokra számíthat...

Milyen vizsgálatokra számíthatok és mi ez? Gyakran fáj a gyomrom, köldököm körül, sőt az egész hasam és olykor nehéz, ez miért van és micsoda?

Figyelt kérdés
Ez mostmár lassan zavaró/tűrhetetlen.Régebben állandóan rosszul voltam,hányingerem volt.Mostanában sűrűn leesik a cukorszintem és a gyomrom vagy köldök körül vagy egész has vagy gyomor sarkában fáj a hasam és nehézkes,lehúz.Nem sportolok.Észrevettem gyorsan,kapkodva eszek.Evés után RÖGTÖN megyek nagy vécére.Van,hogy hasfájáskor a derekam is fáj.Mostmár anyum el akar vinni az orvoshoz,de én félek,mert mesélték már,h ledugnak csövet a torkomon vagy éppen ott fel.Leginkább tapasztaltak segítségét kérem!!Milyen vizsgálatokon fogok keresztül menni,és mi lehet ez??13 éves lány :(

#betegség #vizsgálat #hányinger #cukorszint #gyomor- #has-köldökfájás
2014. aug. 24. 21:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Már nem tudok kohez fordulni...rémálmaim vannak,ha utánna olvasok neten mi lehet ez..sérv/fekély?Bár,ha komolyabb bajom lenne,akkor rosszabb lenne,de így is probléma az van.Orvostól nagyon tartok...nem akarok meghalni,sem szenvedni!!!Valaki segítsen!!Kérem:((((
2014. aug. 24. 21:53
 2/5 anonim ***** válasza:

Emesztorendszeri gondra utal ezert a gyomor es nyombeltukrozesre mindenképpen számítani kell. Ledugnak egy csövet a torkodon aminkicsit kellemetlen ugyan de nem kell tőle félni simán kibírhatato én már viszonylag sokszor voltam...

a panaszok valamelyik szerv gyulladasara utalnak de lehet hogy "csak" epekő

2014. okt. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet gyomor, epe és bélrendszer--ezek közül bármelyik.Ha tapasztalt doki csinálja a vizsgálatot, nem érzel semmit, helyi érzéstelenítéssel megy /cső le illetve feldugása/.

Mindenképpen a végére kell járni, mert különben meg pszichésen fogsz tönkre menni...Lehet, hogy csak egy hurut van a háttérben , de lehet pl. Helicobacter fertőzés is...Meg Campilobacter is...

2014. okt. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na meg hasnyálmirigy gyulladás is lehet "leesik a cukrod és fáj a köldök körül".Minél hamarább menj el orvoshoz
2014. okt. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vizsgálatba, még senki nem halt bele. Ne parázz, inkább azon legyél, hogy gyorsan derítsék ki, hogy mi a bajod, és kezeljenek ki a nyavajádból
2014. okt. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!