Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ver a szekleten?

Ver a szekleten?

Figyelt kérdés
Voltan nagywc-n,leakartam eppen huzni a wc-t es a szekletemen ilyen sotet bordos foltot vettem eszte...megpiszkaltam a wc papirral es a folt lejott rola...mi lehetett az ugye nem ver...???
2014. aug. 26. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha sotet bordo volt akkor az vagy alvadt ver, vagy valami kaja. Nem ettel sotet piros/bordo kajat? Cseresznye, meggy, cekla, stb.?


Ha alvadt ver van a szekletben azzal surgosen orvoshoz kell menni. Nezd meg alaposan a legkozelebbi kakidat es az alapjan donts. Lehet h csak valami kaja volt. Ha tutti h alvadt ver, akkor irany a doki!!!

2014. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ok.rendben,koszonom...nemettem semmi ilyesmit amit felsoroltal!joforman grillcsibet ettem tegnap egesz nap...:-/holnap azert elmegyek orvoshoz
2014. aug. 26. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!