Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SEGÍTSETEK! Nagyon fontos!...

SEGÍTSETEK! Nagyon fontos! Beteg vagyok?! többi lent

Figyelt kérdés

na az van hogy így kb 2 naponta beszúr a szívem és érzem hogy gyorsabban ver vagy lassan és akkor fáj a mellkasom nagyon. Minden nap szédülök, hányingerem van és hányok is néha. A hasam nagyon szokott fájni minden nap.

szerintetek mi van velem?!

(már fél éve ez van)

16/F



2014. aug. 27. 18:52
 1/6 anonim válasza:
Orvos látott már????
2014. aug. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
voltam egy orvosnál megnézegette a mellkasom meg meghallgatott megmérte a vérnyomásom stb....de nem mondott semmi olyat
2014. aug. 27. 19:03
 3/6 anonim ***** válasza:
És akkor mi innen mit mondjunk, amikor nem is látunk téged..
2014. aug. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csak annyit kérdeztem hogy szerintetek mi lehet?
2014. aug. 27. 19:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Növésben és fejlődésben vagy, ez pedig gyakran okoz ártalmatlan szívritmuszavarokat, amelyek viszont nagyon idegesítőek lehetnek, és hányingert is okozhatnak. Azért nem ártana egy normális kivizsgálás, legalább egy labor meg egy 24 órás HOLTER monitor vizsgálat (EKG). Ez utóbbit a kardiológián teszik rád, de sok helyem már a háziorvosoknak is van.
2014. aug. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lehet pánik betegség.
2014. okt. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!