Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek? SEGÍTSETEK léci!...

Mit tegyek? SEGÍTSETEK léci! FONTOS! (alul bővebben)

Figyelt kérdés
A barátom mostanában nagyon rosszul érzi magát...Állandóan fáradt és mindig gyengének érzi magát...lázas még nem teljesen volt csak hőemelkedése van....ma már hányt is...a hasa is fáj :( ....az orvos azt mondta pihenjen sokat de nem használ már 3 napja hogy rosszul van... valami segítség! előre is köszönöm!!
2013. júl. 21. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az orvos csak pihenést javasolt, akkor valószínűleg hamarosan jobban lesz. Nekem is volt már ilyen, hőemelkedés, gyengeség (konkrétan felkelni alig bírtam), hányás, étvágytalanság... de pár nap múlva jobban lettem. Szóval szerintem hamar rendbe jön. :)
2013. júl. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kerüld most,reggel pedig mennyen orvoshoz!
2013. júl. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de már 3 napja szinte csak fekszik és kérdeztem nem érzi jobban magát ....enni nem akar...de inni iszik
2013. júl. 21. 22:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Igyon sokat

Egyen zöldséget

Konkrétan nem fáj semmije?

2013. júl. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!